top of page

O NAS

Od 2013 roku, pomimo wielu przeszkód, firma Energeon rozwija swoje pomysły na gruncie energetyki zawodowej. Jesteśmy dumni, że dzięki innowacyjnym pomysłom, rewolucyjnej technologii i przejrzystości, przewodzimy w drodze ku bardziej efektywnej przyszłości. Przez cały ten czas pracowaliśmy nad wieloma projektami mającymi na celu dostarczanie innowacyjnych rozwiązań inżynieryjnych służących przemysłowi - kontrola energii.

Computer Circuit Board

NASZA HISTORIA

W roku 2013 roku powstaje pomysł, który wkrótce przeistoczył się w pełnoprawną firmę ENERGEON. Od tego czasu odnotowujemy stały wzrost naszych osiągnięć konstrukcyjnych, klientów i projektów. Dziś nasza firma jest na tyle mocna, aby podejmować coraz śmielsze rozwiązania projektowe w branży energetyki zawodowej.

Clipboard02.jpg

NASZA MISJA INŻYNIERYJNA

ENERGEON ma jasną misję: zapewnienie zaawansowanych usług inżynieryjnych obejmujących sektor energetyki przemysłowej. Czynimy to przy zachowaniu społecznej odpowiedzialności i najwyższych standardów jakości. Dążymy do wspierania klientów i zwiększania wartości każdego projektu, nad którym pracujemy.

Clipboard04.jpg
bottom of page